Artdecor | obrazy, nástěnné malby, malby na zeď, nápisy, písmomalířství, výtvarné kurzy, škola malování - Informace o webu

Informace o webu

Nacházíte se na internetových stránkách http://www.artdecor.cz/ (dále jen „Stránky"), které provozuje společnost ... se sídlem v ..., IČ: ..., zapsaná v živnostenském rejstříku u .....

Při tvorbě a správě těchto Stránek byla zohledněna přístupnost obsahu i funkčnost webu tak, aby splňovala zásady přístupnosti. Na Stránkách je použit značkovací jazyk HTML 4.01 Transitional a pro popis vzhledu kaskádové styly CSS. Textový obsah stránek lze zobrazit i s vypnutými kaskádovými styly. Je možné podle potřeby zvětšit velikost písma a všechny odkazy jsou v textu vyznačeny přehledně s odlišením od okolního textu.

Informace v jiných formátech

Některé informace na Stránkách jsou v podobě dokumentů, které nemusí být pro webový prohlížeč čitelné. K prohlížení těchto dokumentů je nutné použít software, který umožňuje prohlížení těchto formátů.

Doporučovaná konfigurace prohlížeče a počítače:

  • prohlížeč FireFox, Opera, Safari, Chrome nebo Microsoft Internet Exproler 7 a vyšší
  • povoleny Java Scripty a cookies
  • instalace Adobe zásuvných modulů
  • operační systém Windows 98, Me, NT 4.0, 2000, XP, Vista, Windows 7, Mac OS, Linux
  • procesor 400 MHz a rychlejší
  • minimálně 128 MB operační paměti
  • rozlišení monitoru 1024 x 768
  • připojení k Internetu 64 kB/s

Podmínky používání

a) Služby poskytované těmito Stránkami jsou veřejně přístupné. Používání Stránek je podmíněno souhlasem s těmito Podmínkami. Návštěvník Stránek vyjadřuje souhlas s těmito Podmínkami jejich používáním.

b) Bez souhlasu Vlastníka není dovoleno používat tyto Stránky jinak než pro vlastní potřebu. Jiné využití podléhá předchozímu schválení ze strany Vlastníka.

c) Návštěvník se zavazuje, že při používání těchto stránek se bude řídit platnými právními předpisy České republiky, bude vždy jednat v souladu s těmito předpisy, dobrými mravy a těmito Podmínkami.

d) Tyto Stránky mohou obsahovat odkazy na internetové servery a stránky třetích stran. V těchto případech Vlastník neodpovídá za jejich obsah ani funkčnost.

Dodavatel webových stránek:

Meebio Webdesign
Úvozní 36
Bohumín 735 31
tel.: (+420) 721 368 770
e-mail: info@meebio.cz
web: http://www.meebio.cz

 

 

Aktuality

24.02
2020